Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

tuningmania

"Skoda Octavia 4" - Мнения, Впечатления, Размисли и Страсти.

Recommended Posts

mitko0511

От детайлите в ценовата листа заподозрях, че колелата на новия модел са с малко по-голям диаметър от тези на предишните модификации. Но не бях сигурен дали не е грешка в ценовата листа. Сега виждам, че колелата наистина са с 1 размер по-голям диаметър. Имам предвид колелата, а не джантите. Диаметърът на предишните колела съответстваше на 205/55R16, а на новата - на 205/55R17, както се вижда от снимките на колегата Stucata малко-по-горе. Т.е. диаметърът на новите е с 1 инч по-голям. Това означава, че при идентични джанти гумите на новата Octavia са с малко над 1 см по-високи. Това според мен е добре, тъй като при 18" джанти гумите на старата Octavia бяха много тънки и проблемни за нашите ръбове, копки и трапове по улици и пътища.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.