Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дразнещо тропане


Stoyan Petrov

Recommended Posts

Здравейте,нов съм в форума.

Та, направо по въпроса....

Имам Шкода октавия 2017 комби и като карам по неравности се чува едно много дразнещо тропане в купено като на пластмаса.

Вадил съм всичко от колата което съм се стетил и пак си тропа.Вадил съм щарата на багажника,резервната гума и всичко около нея,задната седалка и какво ло още не.

Толкова ли са китайски тези коли и всичко дрънчи в тях или може да ме посъветвате за нещо за което не съм се сетил?

Разбирам че са евтини автомобили но имам Шкода служебна и не е чак така,може би последните са много зле?

Някой има ли наблюдения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, и някъде другаде четох за подобен проблем. Май било от резервоара. Нещо горивото се лашкало и създавало звук, като от тропане в багажника. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.