Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търся


Dimorusev

Recommended Posts

Здравейте колеги! Тъкмо се регистрирах и имам едно въпросче. Къде мога да намеря багажник за Шкода Фабия 1 генерация, тоя който е на тавана, понеже заводко колата няма? Става въпрос за комби. 

Благодаря предварително 

Редактирано от Dimorusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега. До колкото разбирам колата няма заводски надлъжни рейки на покрива. Ако е така, продават се напречни рейки специално за модела, пасват точно и се захващат здраво. Имам такива на известна марка и не съм имал проблеми. Тук не мога да те ориентирам по-подробно, но потърси в нета и ще намериш фирми предлагащи такива аксесоари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се много, но ако може да се възползвам от отворената тема. Тъся напречни греди за Ф1. Колата е без надлъжни греди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, всичко което се предлага е за надлъжни рейки. Тюл не произвеждат версия вече само с надлъжни греди лежащи на тавана. Аз съм с HAKR, специално за Фабия 1 комби и Октавия 1 комби модели без рейки и когато го взимах, вече бяха спрени от производство. Включително и на сайта на HAKR пишеше, че няма наличност. Сега като проверих се оказа, че пак има. Моя го взех от багажник ком, като ходих до магазина в Дианабад в София. Не шуми при висока скорост, контактуващите повърхности са облечени в силикон и лежи на гумени легла върху тавана.

 

https://www.hakrbrno.cz/en/obchod?products=detail&pid=1021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги! Ще търся онлайн да видим какво ще излезе. И още едно въпросче някой от вас има ли фабия 1.4 16v 100 кс. И знае ли дали е с верига или ремък ? Благодаря ви 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имах тоя проблем и го реших с това:

https://www.avtoshop.eu/universalen-bagaznik-za-koli-bez-nadlazni-gredi-cp327c-120sm.html

Предлагат се с три вида планки, този който става е средния размер. Естествено има малко напасване, все пак не са оригинални , но си стават без проблем и най-важното, че  са здрави и доста бюджетни. Само си смени пластмасовите врътки с обикновени гайки, за да не си го хареса някой и набързо да ти го прибере, понеже няма заключване. Аз така направих с моя, но това вече ти ще си го прецениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, skauta написа:

Колега и аз имах тоя проблем и го реших с това:

https://www.avtoshop.eu/universalen-bagaznik-za-koli-bez-nadlazni-gredi-cp327c-120sm.html

Предлагат се с три вида планки, този който става е средния размер. Естествено има малко напасване, все пак не са оригинални , но си стават без проблем и най-важното, че  са здрави и доста бюджетни. Само си смени пластмасовите врътки с обикновени гайки, за да не си го хареса някой и набързо да ти го прибере, понеже няма заключване. Аз така направих с моя, но това вече ти ще си го прецениш.

Благодаря колега но искам надлъжни! Мерси за инфото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата toma_todorov  може да се възползва от информацията, а ти с тия надлъжни греди, където искаш да сложиш , аз след, като разбрах  каква занимавка е свързано, за мен лично е абсолютно безмислено и скъпо, при условие, че има добра алтернатива за багажник, но всеки си преценява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.