Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода фабия 1.2 проблем с показанията за бензин


morskooko

Recommended Posts

Имам следния проблем -на таблото нивото за бензина стои все на едно и също място.

Сменихме бензиновата помпа и пак е същото,имаше малко окисление на една от 4-те  букси почистих но пак е същото.

Това си е гадно защото не знам с колко количество разполагам в резервоара.

Някой ако може да ме насочи какво да правя -предварително благодаря.

20191010_121935[1].jpg

Редактирано от morskooko
качване на снимка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменили ли сте цялата кошница в резервоара на която е сондата трябва да се пусне тест на таблото може би

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да намери електрическа схема за тази шкода за да видя връзките на таблото към резервоара и съответните напрежения по кабелите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , почисти първо пистите на нивомера и пак пробвай .. инак нищо няма да разбереш с мерене , защото всичко минава през ЕКУ -то .. някой разбиращ от ВАГ- ком ако пусне някакви тестове , може и да разбере какво се случва ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.