Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още едно Yeti в клуба...


Recommended Posts

Здравейте,

 

Предишната О1 така и не намерих време да я представя, но ми служи вярно десетина години без почти никакви проблеми.

 

Поради тази причина реших отново да се доверя на изпитаната марка и преди около 2 месеца купих едно доста запазено Yeti, 1.4 TSI - 2011 г. В началото реших, че е базова версия, но постепенно открих, че има няколко полезни екстри - автоматични фарове, автоматични чистачки, система за потегляне при наклон, автоматично затъмняване на огледалото за обратно виждане, климатроник. Може да има и още нещо скрито, но на този етап не съм го открил или пък не съм забелязал наличието на подобна екстра. Както казах, Yeti-то е определено запазено макар и внос от Италия и дори е с два комплекта стелки (летни и зимни), както и летни гуми Toyo с DOT от 2018 г. Благодарение на @JORDITO, новата придобивка вече се сдоби с чудесна мултимедия, а предстои да и сложа и задна камера за паркиране (Жоро, ще те търся пак - няма как :) ). Станах и член на Клуба, като вече съм в контакт с момчетата от Интерпан (за предстоящо закупуване и смяна на летните със зимни гуми) и авто-сервиз Трансексперт (за подмяна на дискове и накладки след около 4-5000 км). 

 

Като юрист с 25 годишен стаж и човек вадещ хляба си с устата, съм свикнал да преценявам хората, а през последните години и виртуалните пространства, съвсем бързо и обикновено преценката не ме лъже. Тук, в този форум, получих ценни съвети преди десет години, получих съвети и помощ отново и сега - десет години по-късно. Това всъщност ме накара да "изляза" от сянката и да представя новата си придобивка с едно огромно БЛАГОДАРЯ към всички, които са превърнали този форум в място за безкористна взаимопомощ, в името на една обща любов и страст...

 

 

68757160_689374574874408_6094472680793178112_n.jpg

68812130_2312353335549275_6303825432798035968_n.jpg

Inked69026754_573982816467222_2129382327942381568_n_LI.jpg

Inked69228526_1325110077665812_8533667067268694016_n_LI.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит снежен човек! Добре изглежда. 
Да ти служи вярно така, както предишната Шкода! Чакаме и снимки отвътре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Честито, и безаварийно! Много стегната изглежда! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, колега /и в двата конкретни смисъла/.

Автомобилът наистина изглежда много поддържан и в чудесно състояние.

Дано служи вярно и безпроблемно, както и предишната Ви Шкода.

 

П.С. Съдейки по "ник-нейма" Ви, явно сме колеги и трети смисъл - интересът към невероятното творчество на Толкин !

Чест и почитания ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите думи и пожелания!

 

От ден на ден все повече се влюбвам в този автомобил. Както вече споделих, карал съм О1 почти десет години, но някак Йетито ми пасна повече...

 

@Боре, Толкин ми е слабост, да, но никнейма (макар и пряко свързан с него) всъщност е с по-скоро музикална насоченост... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Идеално се получи @JORDITO, още веднъж благодаря!

 

Сега ми остана да свикна с идеята, че при паркиране вместо през рамо/огледало, е по-добре да поглеждам към телевизора на борда... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@silmarillion китайски емблеми за Йети на 110мм няма. 

Единствено в Еуратек нова за 35 лв.

Парт номера е 5L0853621MEL и с поръчка за 1 седмица идва. Това е за зелена.

Хром с черно е пак 35 лв и пак с поръчка. Номера е 5L0853621AAUL

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.