Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Табло


Guest

Recommended Posts

Колеги едно.питане карам Октавия 1  1.6 75 кончета прецака ми се таблото нещо.стрелките взеха да полудяват?? та питането.ми е става ли табло примерно от Октавия 1.6 101 коня имали някакви разлики в буксите или са едни и същи.  .И някои ако има читаво.и работещо табло.да пише ??

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има тонове изписано във форума по темата за проблемите със стрелките в таблата на Октавия. Например - Цък.

Колегата се е постарал и го е описал толкова хубаво, че и малко дете би се справило. Имаш нужда само от елемнтарни умения за работа с ръчни инструменти и поялник. Аз си оправих моето табло според указанията в цитираната тема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега написал ясно и точно   че търся табло и има ли разлика от 1.6 75кс до 1.6 101кс  (прост и елементарен въпрос които въпрос и дете  ще го разбере ) а не съм писал да ми обяснявате как да го разглобя  запоявам и тем-подобни ок.

Редактирано от Guest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартно, таблата са еднакви. Освн ако не са преди и след фейслифта. Програмиране на имобилайзера ще ти трябва обаче с новото табло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Благодаря ?? значи ще търся преди фейса има едно от фейсова Октавия и е доста запазено  но незнам дали.ще стане затова питах тук а за програмиране на имобилаизера съм наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.10.2019 г. at 18:12, sporten написа:

Колега написал ясно и точно   че търся табло и има ли разлика от 1.6 75кс до 1.6 101кс  (прост и елементарен въпрос които въпрос и дете  ще го разбере ) а не съм писал да ми обяснявате как да го разглобя  запоявам и тем-подобни ок.

Съжалявам, не съм искал да Ви обидя... Коментара за "детето" не беше насочен към Вас, а към начина на описание на процеса по смяна на таблото. :)

Много нерви, много нещо.

 

 

 

Редактирано от SawBass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.