Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трасе за кабели между централната конзола и двигателният отсек


Malone

Recommended Posts

Здравейте.

Автомобилът е Fabia 2, 1.6 TDI /2014/, комби, фейслифтова. Фейслифтова централна конзола и обикновено табло, без стрелките, не е MaxiDot.

По ред причини, капризи общо взето, ми се налага да прекарам сноп кабели между централната конзола и двигателният отсек.

Най-общо казано, връзки между високоговорител в двигателният отсек и momentary бутон някъде по централната конзола или по пластмасите между седалките.

Електрониката ще е в конзолата, "навън" само говорителят, ще видя къде има място за него, не е малък.

Та, в тази връзка, бихте ли могли да ме насочите къде се намира подходящо стоково трасе, със уплътнения и подобни, от купето към двигателния отсек. Не бих искал да пробивам нищо, макар че не е изключено. Предпочитам да използвам стокови отвори, от самия производител.

Благодаря предварително за отговорите и весел уикенд на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет мисля, че имаше отвор, като застанеш с лице пред двигателния отсек, в десния ъгъл и малко на долу. На преди фейса там е екуто, при фейса не знам дали е така. С твърда тел ще успееш. Поздрави и успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.