Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пистолета изключва при пълнене


gstoychev

Recommended Posts

Привет! Дойде време да питам нещо по същество. При последните ми две зареждания ми се случва пистолета да изключва при зареждане. Зарежданията са правени на две различни бензиностанции в две различни населени места. Къде да търся проблема, който очевидно е в колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @gstoychev " - И при мен чат-пат изключва. Според мен е случайност а и много се пени горивото. Пробвай другият път да не пъхаш пистолета до край а 1-2 Сантиметра по-малко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е дизел автомобила, няма драма. Дизела по принцип се пени доста. Като спестят някой леФ и от парафин, почва още повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел е. За първи път карам дизел и все посягам към бензинза. Да видим кога ще направя белята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И при мен е така, явно си е дефект в гърловината. Това ми е първият автомобил при който имам такъв проблем. При мен даже трябва да влезе съвсем малко иначе е невъзможно да се зареди гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при мен е точно обратното трябва да се напъха докрай пистолета иначе изключва това е за  Шкода О2 и няма копче за обезвъздушаване незнам как е за Suberb 2 имат ли .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.