Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Rapid 1.2 75 hp


mafffff

Recommended Posts

Здравейте, от 2 месеца се заглеждам по нова кола за жена ми с идеята тя да я кара през седмицата а събота и неделя и аз. Попадна ми оферта за rapid 1.2 75 коня 2015г с газ-поставена от шкода. Колата е на окошо 180 000 км за 10800 лева малко е базова - климатик и пакрктроник и ел. Стъкла само мисля) Моля за мнения. Заслужава ли си, не е ли много слаб този 3 цилиндров мотор(сега жена ми кара ибиза 1.2 64 коня - 2005 г. Пълен мъртвец) нямам никакви наблюдения или инфо за шкодилака защото до сега търсих suv. Ще съм благодарен на всякакво инфо. Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравей колега.

Аз съм с такава и мога да ти кажа, че държи прилично, както в града, така и на извънградско. С АГУ съм и нормално държи 120 км/ч на магистралата. Извън нея разхода при средна скорост 100 км/ч е около 7/100 газ. Да, тромава е за бързи изпревярвания, но не е съвсем умряла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.