Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за покупка на Шкода


gunnner

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Нов съм във форума, но скоро се надявам да стана собственик на Шкода  и фен на Шкода клуб България.

В този ред на мисли Ви моля за помощ при избора на кола. 

Имам доста малък опит и знания и се опитвам да не сбъркам някъде.

За момента съм се спрял на Шкода Октавия 2 генерация, 2007 - 2012 , 2.0 дизел 140 коня. Замислям се и за VRS версията 170 коня.

Имам бюджет около 12-13 хиляди таван. 

Можете ли да ме ориентирате за какво да се оглеждам, мога ли да си купя диагностика от някъде , също така изчетох една тема с  фабрично проблемни глави. До колкото разбирам след 2009та година проблема е отстранен. 

 

Благодаря предварително на всички притекли се !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално си се насочил :) 

Ако имаш възможност, скачай директно към vRS. При всяко положение е по-добре да е фейслифт - CR двигателите са по-добри от PD. Ако не бързаш със сигурност ще изскочи някоя vRS-ка на прилична цена.

Кабел за диагностика може да си вземеш, но по-важното е да знаеш къде и какво да гледаш с него! Ако беше по-висок “тавана” ти - можехме да спазарим нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно излизат хубави РС-ки 02 за съжаление,но не е невъзможно.Освен това те са със по-мощния двигател(170к.с) и пиезоинжектори.Ако колегата се е насочил към 140 к.с дизел преди 2010-та - BMM ,ако ще е комън рейл - CFHC.Първият е малко по-шумен ,но вървежът му е почти същия ,като на втория.И двата са доказано здрави и надеждни при добра и навременна подръжка.

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zar написа:

Трудно излизат хубави РС-ки 02 за съжаление,но не е невъзможно.Освен това те са с по-мощния двигател(170к.с) и пиезоинжектори.Ако колегата се е насочил към 140 к.с дизел преди 2010-та - BMM ,ако ще е комън рейл - CFHC.Първият е малко по-шумен ,но вървежът му е почти същия ,като на втория.И двата са доказано здрави и надеждни при добра и навременна подръжка.

 

Редактирано от zar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.