Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 3 Комби 1.0 TSI Мнения на собственици


lycoz

Recommended Posts

1.0tsi сцепва 1.6tdi като динамични показатели.

http://www.zeperfs.com/en/duel5421-5920.htm

 

/последната цифра на "крайна предавка" моля да не се интерпретира грешно и без мисъл : 1.0tsi е на 6-та, 1.6tdi е на 5-та/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    8

  • lycoz

    8

  • zloQQ

    6

  • Typi_taratajki

    4

Най-много писали в темата

Сцепва? Сигурен съм, че като усещане в колата дизеляка ще е по-приятен. Имам минати около 1000 км с 1.2 тси и то на фабия. Ако го ръчкаш върви, но при градско на легнал полицай например се налага да включваш 1ва защото на втора заглъхва. Сигурен съм че 1.0 не е по-добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, niki написа:

Сцепва? Сигурен съм, че като усещане в колата дизеляка ще е по-приятен. Имам минати около 1000 км с 1.2 тси и то на фабия. Ако го ръчкаш върви, но при градско на легнал полицай например се налага да включваш 1ва защото на втора заглъхва. Сигурен съм че 1.0 не е по-добре. 

Изключи и помощниците и ще тръгнеш и на трета без да глъхне (пробвано е) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. да изключа ASR, за да не глъхне? 

Не мога да пробвам защото колата е тоталка вероятно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Колегата ако още не е взел автомобил. В момента са намалени метаните на 40 000лв. Последни 30тина бройки.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Като нов собственик на същата, днес за пръв път я изкарах по Тракия :) Даде ми разход 7, 5 със 130-140 почти през цялото време. Нямам идея дали е добре или зле, но мисля, че за бензинов двигател е добре, така че, малко мнения ще са ми добре дошли , благодаря. :) Не беше натоварена, двама възрастни и климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.