Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бензиностанцията , на която повече нама да зареждам!


The Best Forman

Recommended Posts

Бензиностанцията е от веригата на Петрол и се намира на ъгъла на ул.Пиротска и бул.К.Величков.

От известно време на колонката , на която зареждам винаги има локва от разлято гориво , но не обръщах внимание , докато не ми се случи и на мен - пистолета не изключи при напълване на резервоара и започна сериозен фонтан от гърловината. Тръгнах да вадя пистолета и да се опитвам да го изключа . На третия или четвърти опит изключи , а резултата - аз олят от врата на долу с гориво (подгизнал) и целия заден десен калник на колата (явно подръжката на техниката е под всякаква критика). Отгоре на всичко при положение , че през цялото време размахвах карти , малоумния касиер ми маркира плащането в брой и така наквасен с гориво трябваше до отида до банкомата на отсрещния тротоар на бул. К.Величков , та освен че не си оправят железата , назначават малоумен персонал .

Като за финал след като се прибрах вкъщи и се успокоих разрових сайта на Петрол и установих , че нямат гореща линия , а глупавия бензинджия само ми каза : Ми на мене не ми се е случвало бе батее .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че вече пушиш от онея електричките, та като си запали да се успокоиш след приключението не си пламнал :)

Другия път недей да вадиш пистолета, а набий червения бутон за аварийно прекъсване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, zloQQ написа:

...

Другия път недей да вадиш пистолета, а набий червения бутон за аварийно прекъсване!

Туй да ти не е у америчко , червен бутон може и да има , ама е за СОТ-а ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес заредих на една малка бензиностанция в квартала (даже не знам има ли си верига) и .. бензина не се пени .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Червен бутон има само за газ- та , Отделно има един , който спира тока на цялата бензиностанция, той е само в случай на пожар.  Колонките по време на зареждане , се спират от софтуера на касиера. Отраканите бензинджии , като мен навремето , когато работех на бензиностанция , знаехме кои пистолет понякога не изключва и на кой му заяжда петлето повече ... И аз съм оливал коли с нафта, докато се науча , да седя до пистолета... :) А това че се е объркала касиерката...  Аз обучавах една на каса 1 месец , защото беше приятелка на шефката и така и не научи , това , което аз научих за 30мин в Опел Корса, докато ме возеха... Та не се очудвам.
Не си го слагай на сърце, навсякъде се случва, просто аз ако ти зареждам колата и я олея по вина на пистолета, ще я избърша с хартия и дори няма да разбереш.. :)

Ако не си забелязал на всяка бензиностанция има контейнер с чист пясък и мръсен пясък, той е за моментите в който се разлее гориво...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.