Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Aux към USB


cucun4oto

Recommended Posts

Здравейте. Интересува ме, ако сложа кабел aux към usb в колата (Oktavia 2011 fl)  и към него вържа флашка с   mp3 дали ще ги възпроизвежда през уредбата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да стане. Флаш паметта ти е пасивен източник на информация. Т.е и да ги свържеш към мултимедията няма какво да накара флашката да излъчи аудио сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Penata написа:

Няма как да стане. Флаш паметта ти е пасивен източник на информация. Т.е и да ги свържеш към мултимедията няма какво да накара флашката да излъчи аудио сигнал.

Логично, и аз така предполагах , но знае ли човек ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си посочил с каква медия си, но ако е оригинална в алиекспрес има кабели, които се включват отзад и извеждат USB.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, deas написа:

Не си посочил с каква медия си, но ако е оригинална в алиекспрес има кабели, които се включват отзад и извеждат USB.

Оригиналната е .Та я ме светни по подробно, моля !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.