Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със свалянето на предните стъкла


rogeste

Recommended Posts

Здравейте,

Предните стъкла отказаха да се свалят. Проверих бушоните, не е от тях. Също така се появи и проблем с централното заключване. Ако я заключа /с ключ/ от моята страна заключва само тази врата, същото е и с отключването. Ако обаче я заключа /отключа/ от дясната врата централното работи. 

Много моля за съвет къде да отида. 

Надявам се да няма много жлъчни и подигравателни отговори - все пак аз съм една жена. ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми като проблем в шофьорската врата. От другата страна сваля ли се стъклото?

За начало може да се провери кабелният сноп на шофьорската врата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, winrg написа:

Звучи ми като проблем в шофьорската врата. От другата страна сваля ли се стъклото?

За начало може да се провери кабелният сноп на шофьорската врата.

 

Преди се сваляше, но в един момент и двете отказаха. Аз лесно ще отида да го проверя, но въпросът ми беше къде да отида?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.