Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем С Чистачки Октавия 2


Borkoo

Recommended Posts

Здравейте на всички.

 

От скоро съм собственик на Шкода Октавия 2 2005г 1.9 105кс 4Х4 и имам следните останали проблеми радиото ми не работи и предните и задните чистачки не ми работят и esp  свети постояно смених комфорт модула но освен пръскалкоте друго не проработи дайте някакъв съвет или контакт на някой диагностик жичкаджия .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушони до един са здрави  смених и комфорт модула само моторчето на пръскалките работи даже и то е ново на диагностика не показва от какво може да е понеже е обикновена диагностика на делфи

Редактирано от Borkoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С диагностиката на Делфи ,няма да стигнеш далеч,трябва ти VCDS!Опитай да откачиш електрическата букса от ключето за индикация( показваща отворено/затворено на макси дот)на предния капак и опитай дали чистачките ти ще тръгнат.При вдигнат капак има защита ,против сработване на чистачките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост колега и това опитах не става ще търся вариант с диагностика мисля че намерих познат като стигна до там ще ви споделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.