Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия-не работят стоповете


Guest

Recommended Posts

Колеги помагайте става въпрос за Шкода Октавия 1 бензинова .При натискане на педала на спирачката не светеха стоповете отзад поразрових се в нета и с обаждания тук там ми казаха Стоп-машинка .Ок купих я смених я изкривих си пръстите но я сложих? натиснах педала на спирачката светнаха стоповете.До тук добре но след седмица пак същия проблем пак не светят стоповете при натискане на спирачката прегледах всички бушони всичко е здраво замерих стоп машинката с мултицет работи отново я монтирах не работи машинката е с две пинчета и букса  .Не знам вече къде да търся проблема ако някои по грамотен в тези работи от мен знае нека да сподели ще му бъда благодарен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай си буксите отзад- и на самите стопове и вътре зад тапицерията, би трябвало да са в ляво :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самата пластмаса където стоят крушките има букса така по мои наблюдения ми се  вижда здрава незнам дали.има друга отделна букса или аз греша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре в джобовете в ляво са буксите

Аз лично бих премерил и на самите крушки дали идва ток :)

съвсем ли ги няма или светват когато си искат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.