Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Багажник на тавана на Фелиция, къде


hunchy

Recommended Posts

Здравейте, имам фелиция 1.6 мпи. Необходим ми е багажник на тавана. Може и да е някое ръкоделие на по-ръкат майстор. В нета се намират универсални за 40-80лв, но не стават за нищо. Не гоня естетика, а здравина. Знаете ли къде да отида и да ми го сложат за около час-два. Става дума за София. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И аз бих си купил багажник за Фаворита .

 Колко пъти ми е трябвал , но като си свърша работа бързо-бързо забравям .Мислел съм за такива универсални както казваш - две релси , какво имаш в предвид че за нищо не стават ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години си купувах багажник (всъщност две релси). Намерих само на HAKR, при положение, че е един и същ за Фабия 1 комби и Октавия 1 комби без надлъжни греди. Тюл вече не предлагаха. Търсете по обяви, ако някой си е купил кола на старо и го продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават. Няма за къде да се захванат, та се наложи да режа гуменото уплътнение. Въпреки всичко не затягат стабилно и товара може да падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Felicia та е спортен автомобил ,направен да вдига високи скорости, а не да мъкне багажи. Няма предвидени релси за подобно нещо. Eто ви подходящ автомобил за целта. Изпитано е - мъкне цимент , вар и пясък без проблем. Идва в комплект и със багажник без пари, а и е от София! https://www.olx.bg/ad/prodavam-moskvich-2140-proizveden-v-sssr-CID360-ID7w1mo.html#7bc12b992c

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се сетщам за едно не спортно, но може би най-бързото комби, Фелиция в България, дет си се караше ежедневно с багажник в повечето случай без товар, а за красота, но е и премъкнало! 

post-1-0-47971500-1512658004.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелицията е красива кола , сама по себе си, особено фейслифта. И моята е премъкнала 13квадрата плочки , да си оправя стаята, но ми капеше кръв от сърцето... Тази кола е напрвена за кеф. Комбито е просто грешка в чертежите, на дизайнера му е отплеснал молива върху хартията и е направил грешка отзад ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.