Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 2 комби без надлъжни релси?!


cholakov_an@abv.bg

Recommended Posts

Здравейте!

Имам намерение скоро да се присъединя към клуба и да закупя шкода октавия 2006 год, комби, 4x4. Харесъл съм една /на линка долу/, но с ужас оостанових, че няма надлъжни релси на покрива.
Някой може ли да сподели идея каква може да е причината?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11565426706554227

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият собственик така я е поръчал. Познавам хора, които се дразнят на релсите на комбитата, явно и този е бил от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е регистрирана, карана няколко месеца и сега се продава. Задължителна щателна проверка, да не би собственика да е открил сериозен проблем, който се опитва да прехвърли на следващия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята няма такива релси. Така я купих, а предишния собственик не ги е поръчал защото от Еуратек са искали допълнително пари, а не са му били необходими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за съжаление, няма вариант за напречни греди между вратите и тавана както е на лифтбек варианта.

Доста съм го проучвал този въпрос, но уви...

Докато за Фабия 2, без надлъжни има вариант за монтаж на напречни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също проучвах въпроса за монтаж на греди тъй като по ми харесва визията с тях, но си е доста разправия с разглобяване на тавана , а и трябва да се правят дупки в ламарината което ме отказа напълно защото не са ми необходими да слагам нещо на тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато имах Фелиция,  в книга имаше  размери на местата ,където  са гайките  за захващане на греди. 

Отбелязах ги и пробих , а после  нитовах нит-гайка и прикачих пригодени греди по дължина , които бяха от Пасат-комби. 

Няма никакво разкачване на таван и тапицерия, а там има двойна подсилваща ламарина.

Докато  я ползвах, вътре не имало протичане на вода при дъжд или при миене. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант - търкаляна и вместо да слагат нови релси са китосали дупките и са напреднали всичко с боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.