Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет относно специална Фабия


mirizlivpor

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

Пуснал съм си Смарт-чето за продажба и днес получих оферта за замяна срещу специално боядисана Фабия. Колата е от 2003-та година, на 126000 км с мотор 1.4 16v 100 коня. Искам да взема 3000 евро за моя Смарт - въпросът ми е дали си заслужава размяната? Втори въпрос - би ли имал интерес някой от форума да я закупи? Моята цел след продажбата е да си купя друг Смарт, защото ми е необходима такава малка кола, а от Фабия-та нямам нужда. Допълнителни данни за колата: теглич, паркинт асистент, климатик, радио, подгряващи седалки, темпомат, не е пушено в нея, АBS, сервизна книжка (според продавача това е едно от най-високите нива на оборудване за годината). Това са снимките: https://postimg.cc/gallery/38ck3me2i/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е таз сот- аджииска фабия, я си продай колата и си купи каквато си харесал не се занимаваи с разни заменки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда много арт и според мен не си заслужава размяната , защото е много тесен кръга , които биха я оценили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като го видя този седан и почвам да се смея. Ужасна е тая модификация (според мен). Сигурно е правена с мерак, ама... Аз ако съм на теб - изобщо няма да се занивам. Успех със смяната на Смарт-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията! Не че се бях убедил в нещо, но са ми достатъчни, за да ме разубедят да не правя глупости и да си чакам купувач за Смарт-а :) Мерси още веднъж и приятен ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.