Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Иска ми се да сложа Фул Фис


Stoyo11B12

Recommended Posts

Здравейте, 

Наскоро си закупих първия автомобил. Шкода Октавия 1 1.8Т 150hp 4х4. 

Интересувам се дали има шанс да си направя колата с фул фис? Колата ми не е с халф фис! Ако някой е правил да сподели, мерси предварително! Интересува ме колко струва, много ли е сложно и къде е правен автомобила. 

7c3df42s-960.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси в Нет-а. Имаше. Някой даже продаваше 1-2 такива по спомен. Демек - става. Само трябва да се разтърсиш за инфо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vladkant Фул фис и Халф фис са дисплеите в средата между  скоростомера и оборотомера. Единият е цял както на снимката, другият е половинка, както може да се досетиш по името. 

@Stoyo11B12 Аз съм с допълнително слаган Фул фис. За инфо при Шкода се нарича макси дот. Нищо сложно няма. Трябва ти табло и ако нямаш датчик на казанчето за чистачките плюс окабеляването му до таблото. Сложно в случая е да намериш табло с фис. Аз откакто карам Шкода 2014 съм виждал само три и то дизелови. Едното беше моето, което случайно намерих в една морга и другите две продаваше колега тук. Но това беше преди няколко месеца и мисля че ги продаде. Монтажа ми го правиха в Maximum key service в Люлин, но има още много хора, които могат да го направят. За цена нямам спомен вече за монтажа. Таблото го взех за 100 лв., но моргаджията не знаеше какво продава. Така или иначе в последствие се наложи смяна на дисплея с китаец от Алиекспрес. Смяна на дисплей се предлага за около 100 лв. с дисплея. 

Някой ако е мераклия https://auto.bazos.sk/inzerat/102186011/MAXIDOT-budiky-Octavia-I-TDI.php

 

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://auto.bazos.sk/inzerat/101781009/Maxidot-Octavia-1-RS.php

Не можах да го добавя в предното мнение. Това вече е ултра рядко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@niki благодарско за изчерпателния отговор :)

предположих че едното е половин а другото че е цяло, но не знаех за какво става въпрос.

още веднъж- благодарско :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за ви споделя една много готина полза от макси дота и тя е: при него едновременно без постоянно цъкане на копчето може да следиш външна температура, часовник и показанието на борда (разход, км, скорост и тн.). С глупостта от първото мнение съм имал предвид, че карам Шкода от 2014. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.08.2019 г. at 21:22, niki написа:

Сетих се за ви споделя една много готина полза от макси дота и тя е: при него едновременно без постоянно цъкане на копчето може да следиш външна температура, часовник и показанието на борда (разход, км, скорост и тн.). С глупостта от първото мнение съм имал предвид, че карам Шкода от 2014. 

Колега адски благодарско! Аз също мислех да ходя в Люлин при ( Димитър Папазов), утре мисля да се чуя с него! Разбрах те доста добре, първа кола- първата любов иска ми се да си я направя хубаво! Ще потърся оттук натам вече и табло! 

И отново много, много благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.