Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електрически тротинетки, доколко са безопасни


The Best Forman

Recommended Posts

На 25.08.2019 г. at 17:20, zloQQ написа:

Не знам, к’ъв Ви е проблема с тези тротинетки :) Като шофирам - винаги ги виждам - движат се доста по-бързо от пешеходец. Хубаво е да се карат с отличителни знаци някакви и с каска разбира се, за безопасност и за да е по-лесно различим човек, но аз, както казах - нямам проблем да ги виждам тези ползватели.

 

Велко, кажи как ще го видиш тоя? А най-лошото е, че шофьора сега ще го мъкнат по съдилища.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    21

  • The Best Forman

    10

  • zloQQ

    8

  • Bondo

    7

Най-много писали в темата

Ще го видя, Иво. Само забележи, колко много стърчи тоя! Факт е, че вероятно няма да успея да спра, но няма да е защото не съм го видял, а защото няма да допусна, че пилешкия му мозък няма да му изкукурига в ухото да се огледа! Щото като караш по платното, където има 3 ленти в посока и решиш да пресичаш от край до край - нормално е да се огледа човек! Тоя олигофрен според мен изобщо не разбра, че има трета лента в тази посока! Пълен кретен! В дивата природа нямаше да докрета и 1 година - естествен подбор дето се вика. Да оставим, че май е и със слушалки и хич не го брига, че трябва да спасява закон някакъв си докато е на пътя! Та за т’ва викам, че му е малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последния момент всички ще го видят, а спирането и съответно птп-то ще зависи от разстоянието. Просто всичко далече от платното може и да не разбереш какво е, защото като шофьор започваш да игнорираш обекти с които не се пресича пътя ти. И в тази връзка, хора на тротоара, спрели коли край него, много лесно може да пропуснеш някой на тротинетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четеш, Иво! Аз ще го видя да кара между колите и дори бих казал, ще разбера, че иска да пресече, по траекторията на движението му. Не бих допуснал обаче, да НЕ се огледа поне и съответно да спре като види, че идва кола. Щото, ти, допускаш ли, че някоя кола (казвам кола, защото тоя кретен се има за такова нещо след като се движи по платното за движение - демек - трябва да спазва правилата за движение), която излиза от странична уличка пред теб, изскача просто така от нищото, без да намали дори малко или поне да се огледа шофьора. Са, има дебили, но са мнооого малко в тези ситуации. За други - отделна работа :)

Малко му е счупения крак! Той дори не чу, че колата наби спирачки, че поне да погледне! Нахлупил слушалките и взел да кара между колите и да пресича оживен булевард от край до край без да погледне? Малоумна работа, братче! Да яхне железния кон и да си слуша музика, да си чати по мобофона и да си се прибере без гипс. Ама - не! 

Отделно обаче, май и Гоуфо не караше с 50...

Но, дебила в ситуацията в абсолютно ясен! 

 

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.