Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Румстърчето


Angel_Sh

Recommended Posts

Здравейте и поздрави на всички от нов човек във форума.

Притежател съм на служебен Румстър, който скоро претърпя ПТП на паркинг като резултата е натиснат преден ляв калник, счупен фар, счупена броня отпред ляво. Застрахователя обаче отказва щетата, въпреки спазените процедури. Искам да съм готов за варианта да го оправя за моя сметка. В тази връзка моля да ме насочите за части на разумни цени от гореописаните. Румстърчето е 2008 г. TMBUDC55395011664. Също така бих искал да разбера има ли части от други модели, които могат да се позват. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КФН и КЗП какво казват по въпроса?

До колкото знам има лимит на паркинг щети за застрахователния период ако не е превишен , не би следвало да откажат да оправят колата.

Румстъра е на базата на Фабия2 , но до колко са съвместими частите намам никаква идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената е казал до голяма степен с Фабия 2 са еднакви, ако пластмасовата прозрачна част е счупена нов фар, ако само някое от ушетата е счупено продават се като рез. Част в ЕТ. Бронята съо мисля, че е еднаква, но могат и да се лепят до колкотп съм чел, ако не е фрапантно счупането. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.08.2019 г. at 13:43, The Best Forman написа:

КФН и КЗП какво казват по въпроса?

До колкото знам има лимит на паркинг щети за застрахователния период ако не е превишен , не би следвало да откажат да оправят колата.

Румстъра е на базата на Фабия2 , но до колко са съвместими частите намам никаква идея.

Тук казуса е че заявените щети според тях не отговарят на ситуацията. Иначе тази година по колата не са завеждани никакви щети. Още не дошло писмо отговор, но чрез разни познати разбрах,че това ще пише там. Иначе сме огромен корпоративен клиент с N на брой застраховани автомобили там . Момчето, което отговаря за автопарка каза,че ще се бори да я платят, но при молба за преразглеждане и втори отказ работата е ясна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.