Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лупи халогени


mom4ence

Recommended Posts

Ще ги сменяш ли? Те по спомен са фиксирани... Но за съжаление не знач размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... Трява да видиш, дали могат да се сменят изобщо. Да сложиш в тях ксенон вместо отредената им лампа - става. Но са “отрязани” отгоре и светят пред колата само. Щото все пак са фарове за мъгла. Ако ще взимаш допълнително лупа за монтаж - има такива, които може да се сложат в основния фар. Така ще си имаш би-ксенон и фарове за мъгла :)

Виж темата в раздел “Проекти” - “Octavia ‘99 20V Turbo Laurin&Klement - Masterone”. Мнение #13

Успех! Чакаме да се похвалиш :)
 

п.п.  Странно - исках да пусна линк към темата, но не успявам да “пейстна” линка след като го копирам... Някой знае ли ‘що така се получава?

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

“Ябълката” явно ми е изгнила вече, @Izolini  Пробвам със стсндартното copy/paste... ама все греда. Явно някаква магия има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, zloQQ написа:

Хм... Трява да видиш, дали могат да се сменят изобщо. Да сложиш в тях ксенон вместо отредената им лампа - става. Но са “отрязани” отгоре и светят пред колата само. Щото все пак са фарове за мъгла. Ако ще взимаш допълнително лупа за монтаж - има такива, които може да се сложат в основния фар. Така ще си имаш би-ксенон и фарове за мъгла :)

Виж темата в раздел “Проекти” - “Octavia ‘99 20V Turbo Laurin&Klement - Masterone”. Мнение #13

Успех! Чакаме да се похвалиш :)
 

п.п.  Странно - исках да пусна линк към темата, но не успявам да “пейстна” линка след като го копирам... Някой знае ли ‘що така се получава?

 

Аз съм правил ретрофит.Тука идеята ми е да стане Quad Xenon и фаровете за мъгла ще отидат в решетките долу дето им е мястото.

 

 

Редактирано от mom4ence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно! Разбрах, каква ти е идеята. Изцяло махаш отгоре лупата и я сменяш с нова. За преместването им долу на решетките - няма оригинален сет. Ще трябва ръчен труд и творчество да вкараш в действие. Имаше автърмаркети преди време, но не знам дали продават още такива решетки. Друг колега тук с проект “Nikol” беше монтирал с такива решетки. Погледни зад решетката пред псажера - май там беше мястото за закачане на въже. Да знаеш просто, с какво място разполагаш назад, да не се окаже, че си набавил прекалено “дълбоки” фарове за мъгла. В основния фар ще слагаш ли прожектор или ще го оставиш на “принаден” ксенон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zloQQ написа:

Ясно! Разбрах, каква ти е идеята. Изцяло махаш отгоре лупата и я сменяш с нова. За преместването им долу на решетките - няма оригинален сет. Ще трябва ръчен труд и творчество да вкараш в действие. Имаше автърмаркети преди време, но не знам дали продават още такива решетки. Друг колега тук с проект “Nikol” беше монтирал с такива решетки. Погледни зад решетката пред псажера - май там беше мястото за закачане на въже. Да знаеш просто, с какво място разполагаш назад, да не се окаже, че си набавил прекалено “дълбоки” фарове за мъгла. В основния фар ще слагаш ли прожектор или ще го оставиш на “принаден” ксенон?

 

Във основния фар искам да сложа две лупи , едната ще си е там дето е H4 крушката сега , другата искам да е на мястото на лупите за мъглата.Там ако трябва ще се разширява , струва ми се ,че за там 2 инча ще са добре.

Иначе за решетките долу ми се върти идея с едни нормални лупи монтирани в PVC тръба и тръбата на решетките.Съответно стъкло отпред и тапа отзад да пази от мизерия.

 

PS:Някой ако има счупен фар и не му трябва ако може да го изпрати да си правя експерименти с него.

Редактирано от mom4ence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.