Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна мигач в огледалото


Jborn

Recommended Posts

Здравейте! Колата е о2 фейс. Мигача в едното огледало не свети и си закупих нова лед лайсна, коята предстой да сменя. Ако някой е сменял ще съм благодарен да сподели, понеже всичко има начин и не искам да счупя нещо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махаш стъклото - то в на щипки. И после търсиш винтчетата, които държат мигачО :)

Мисля, че основата на която СВ закача огледалото не се сваляше. @The Best Forman ако помни някой друг детайл - ще е от полза. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помня последователност , която измислях в движение - да , да :)

Правилния начин е да се отвие долния капак и да се смени мигача , но винтчетата завити в алуминия обикновенно са запекли .

Първо се сваля механизма на огледалото , после се отвиват трите винта държащи горния капак и тези държащи мигача , изважда се горния капак на огледалото и мигача и по обратния ред се сглобява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици сменях от пасажерската страна. 

Поне при мен трябваше да се разглоби всичко, защото единият винт на лайсната е заврян на място , на което няма как да го свалиш.

Това което не знаех и можеше да ми помогне по-лесно да го сменя е , че огледалото е на щипки. 

Имаше клипчета в тубата, които ми помогнаха да не счупя нищо. 

 

Между другото, ако ти е корозирала буксата изчисти я, инак след това като мен ще отваряш още веднъж.

Моята беше силно окислена, но светеше и реших, че няма нужда да загубя още малко врем .. уви след някой и друг ден започна ту да свети, ту не ..

Отворих отново почистих клемата и всичко е точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.