Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за намиране на подходящо дистанционно


mom4ence

Recommended Posts

Здравейте,

 

Днес закачих на комп. колата и ми изкара информация ,че комфорт модула ми е с номер 1C0-959-799-A

 

След търсене в Алиекспрес и като цяло в интернет ми излиза конкретния модул като резервна част и ,че е за пасат , бора , голф и прочие.Не ми излиза някакъв номер на дистанционно което е подходящо за моя комфорт модул.

Моля ако някой се е сблъсквал да сподели информация кое дистанционно от тия в алиекпрес ще е подходящо за мене.

 

Прикачвам снимка на информацията от програмата.

 

 

Untitled.png

Редактирано от mom4ence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Dimitrow написа:

По-скоро си отвори ключа и виж каква е сегашната ти платка, след което търси същата :)

 

За съжаление като я взимах ми дадоха само ключ без дистанционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самия ключ няма ли копчета? Трябва да са на него...освен ако не е от най-базовите, които се продаваха. Иначе, ако е имало отделно дистанционно (монтираха аларми в ЕураТек) - трудно ще намериш същото, защото са много стари модели. Та ще трябва нива аларма ако си решил да правиш нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има само лампичка и кристала за имобилайзера. По принцип като заключвам и задържа ключа, прозорците се вдигат сами. В тубата намерих видео, че този модул има радио 

 

 

На колегата Владимир е 2003, мойта 2004, предполагам е същия модула, ще поръчам като неговия ключ, ако не стане слагам аларма и приключвам с филма ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.