Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор за кола!


Ивелин

Recommended Posts

Преди 2 часа, joro-120L написа:

Снимките в обявите са малко, за да дадат по-детайлна представа за автомобилите.

Аз бих погледнал синия.

И аз към него съм се насичил, но ще е другата седмица, почивните дни. Ще събера още малко оферти в посоката, към която ше пътувам, за да не се разкарвам 250 км за една кола. Може да е греда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zloQQ написа:

Аз също. Някак по свеж изглежда. Но...фотошоп-а си е брал лайката! 

В интерес на истината не държа толкова на вида. Държа заради жена ми(знаете ги жените какво ги интерисува). Дори предпочитам да е с кусури във вида, за да е евтин. Държа на двигател, климатик, ел. Пакет, ходова част. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Забелязвм, че не се продават много(да не казвам, че почти няма) Шкоди 1.9 тди 131 коня. Някой има ли обяснение защо е така? Не се купуват или просто са читави и не се продават? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Ивелин написа:

Забелязвм, че не се продават много(да не казвам, че почти няма) Шкоди 1.9 тди 131 коня. Някой има ли обяснение защо е така? Не се купуват или просто са читави и не се продават? 

Този мотор, като един от най-силните 1.9 се слага масово в Пасат 5.5 и Ауди А4. При Шкода се слага в Суперб 1 и много рядко в Октавия 1.

 

Карах 4 години Суперб 1, автоматик с този мотор и бях много доволен. Извън града харчеше 5.6 -6.1, в София - около 10, със стандартни за модела гуми и джанти 17.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че е рядкост при Октавия . С моя късмет пак си харесах нещото дето най-трудно се намира. 

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Разликата между 110 и 131 к.с. е само ремап , от 90 до 110 има разлики в железата ;)

Искаш да кажеш 101 и 131, нали? Щото PD са в тези модификации по спомен. А сигурен ли си, че няма разлика в железата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90(ALH) и 110 коня е с роторна помпа, а 101 и 131 коня е помпа дюза. 

При всичките има разлика в дюзите, а при вторите и в турбото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вземи си един Суперб 1 с 1.9/131 ръчни скорости, да се возиш комфортно и да ти е нисък разхода на дизел. Колата е много широка и комфортна и ще ти хареса как вози на дълъг път. Имал съм Октавия 1 и няма нищо общо със  Суперб 1, като возия и комфорт. Харесай най-запазената между 2003 - 2006 и стреляй. Моя Суперб беше с мотор AVF и бях много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.