Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения за Octavia 3 1.2 TSI


Amonzzy

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Засилил съм се да купувам Октавия 3 и видях следната обява:

 

- https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11566202159495364&slink=c2ezrd

 

Прочетох някой теми във форума относно този тип двигател, но бяха от 2013, 2014 г., тоест от самото начало. Към днешна дата какво Ви е впечатлението от него. Също така можете ли да ме ориентирате за оборудването на автомобила (екстри, разлики в нивата на оборудване, т.н.)

 

Както и, разбира се, ако можете да изкажете мнение за посочения по-горе екземпляр.

 

Благодаря Ви предварително!

 

Поздрави,
Веско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За двигателя , но монтиран във Фабия мога да кажа само хубави неща , но не знам как му се отразява по-голямото купе на Октавията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми октавия беше 1,2 tsi 105 кс., карах я 3 години 120 000 км. без абсолютно никакви проблеми. Автомобила върви доста добре както в ниските така и във високите обороти.

Ако не бяха спрели двигателя, пак щях да карам 1,2 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, що се отнася за обявата към която си дал линк, по снимките смятам че оборудването на автомобила е Амбишън + пакет SELECTION, но смятам че има някаква неточност в обявата. Ако е 2014 година колата, то би трябвало да е EVRO 5 105 кс. , а ако е EVRO 6 и 110 кс. то по-скоро е 2015(след средата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Nik_VT написа:

Колега, що се отнася за обявата към която си дал линк, по снимките смятам че оборудването на автомобила е Амбишън + пакет SELECTION, но смятам че има някаква неточност в обявата. Ако е 2014 година колата, то би трябвало да е EVRO 5 105 кс. , а ако е EVRO 6 и 110 кс. то по-скоро е 2015(след средата).

В такъв случай дали има парктроник и темпомат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е SELECTION - да

по снимките, темпомат на 100%

 

Редактирано от Nik_VT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да помоля и за информация като подръжка какво излиза като сума (г/д) този автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 350 лв. в ЕТ. обслужване (това е масло Кастро за интервал от 30 000км.), в обслужването влиза инспекция, масло и филтри. На всеки 60 000 е заложено смяна свещи, а на всеки 3г.смяна спирачна течност.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,


Да се похваля.

 

Вече и аз съм в клуба.

 

Взех Skoda O3 1.2 TSI 2014 г. Style, бежав металик, на 80 000 километра от Buyback от Еуратек. Много съм доволен от колата и динамиката й.

 

Благодаря за полезната информация на @Nik_VT!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.