Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автостъкла Стара Загора - Наско


Trezeguet

Recommended Posts

Привет, не знам дали има такава тема, аз поне не открих. 

Накратко ще споделя, за да може колегите от Стара Загора да имат информация. 

Прибрах се в Зарата и поне стария, верен автомобил (Опел Вектра),му се налагаше да минава преглед, обаче стъклото пукнато от едната страна. Служителя ми отказа преглед, докато не сменя стъклото. Не разполагах с време имах точно два дни. Веднага звъннах на Кобра, не че иска да ги нападам, но изключително нагло и високомерно дърбюжание на служителя. Все едно бях звъннал на папата, все тая... 

Всяко зло за добро почвам да търся къде мога в най-бързо да сменя стъклото и намирам въпросния Наско в страница на Фейсбук.

Викам ще се доверявам, звъннах. 

Човека ми даде цена 110-120 за китайско и 145 за европейско стъкло, което се поставя на място. Не знаех що е тва на място, но след като ми обясни, за китайските стъкла и разлика от 25 лева реших да му се доверя. 

Уговорихме си среща за следващия ден пред вкъщи каза за 16 часа, дойде в 14.45 и в 15.50 бяха готови. 

Уникални професионалисти, наблюдавах през цялото време, рамката ми беше цялата в ръжда и дупки, изчистиха всичко и запълниха дупките със специален гел/кит не знам какво беше точно, но си личеше, че работеха с уникална лекото. 

Просто съм очарован и не съжалявам, защото съм сигурен, че това, което направиха след свалянето на(старото) стъклото, а именно обработката на рамката, в кобра нямаше да се случи... 

Ето и телефони имат и страница във фейсбук. 

0878766850 - Наско
0889826662 - Дидо

 

Дано да съм бил полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.