Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новите модели на Seat, представяне


Stucata

Recommended Posts

@Speedster, Терако и Октавия ВРС са различна концепция ;) Сравнявай ценовоТеракото с Кодиака и не вярвам да избереш второто. А за тези пари (62к) тази седмица докарват в шоурума Леон Купра с 300 коня, ДСГ и 4х4, комби (сиреч голям багажник - 587литра ;) ) с една камара екстри. Аз пък се мятам в нея пред която и да е Октавия ВРС ;)

 

@Bondo, Шкодата на Стуцата е уникат :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят опит със Сеат е от преди близо 10 години, но на 100к км така се раздрънкват, че возенето в консервена кутия ми се струваше, като доста по-приемлива алтернатива ;) Съмнявам се нещата да са се променили драстично от тогава. Но може и да греша ... ама не бих рискувал :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм имал Леон 1 (и до ден днешен го имам - уличница от 8 години, но е моя от ден първи, сега е на 80 000км) и Леон 2 (на 45к го замених със Супърба), като на база опита ми с тези коли на марката Сеат, пак бих си купил :) Но има и нещо друго - един може едно го дразни, друг - друго. Т.е. това, че аз казвам, че всичко е бомба с моите сеати, друг може да покара и да ги оцени като "майка плаче" :D 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.08.2019 г. at 22:29, shaft написа:

Отвратително е, наред с лъскавите черни пластмаси, които се драскат от влажна кърпичка... 

 

Ама...няма да спрат, докато не стигнат до това:

tesla-model-3-interior-01.jpg

 

Полека-лека копчетата, като: избор на режим на каране, климатик, подгрев, бордови компютър, ESP и други се превръщат в иконки на тъчскрийн TV-то... И става теслА-та.

 

Тук поне е малко от малко интегрирано и все пак изглежда огромно:

2017_Tesla_Model_S_2.jpg

 

Писах "car interior 2020" в гугъла и 99% са с пльоснати таблети, но най-фрапиращото е на мерцедес - 1 метър таблет /или два слети в една рамка/:

2020bf566e307d226a6ecf960e26de98.jpg

 

“Ожастен ожаст!“

И този таблет изглежда като подпрян на таблото... все едно е слаган и лепен в незаконен гараж.
Явно аналоговите километражи са скъпи, а този туч го вземат от Китай за 2 долара и ти го хващат 2000. Перфектно измислено.
Качвал съм се в няколко нови Мерцедеса, включително CLS. Пластмасата е ВИДИМО некачествена и евтина.
А мрънкат, че нямали продажби на А класата. Няма и да имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, малко за настроение :D Гонка между моята баба (Леон 1, 105.к.с.) срешу Мицубиши Паджеро (3.2d, 165к.с.) на @Bondo

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, komitoff написа:

И този таблет изглежда като подпрян на таблото... все едно е слаган и лепен в незаконен гараж.
Явно аналоговите километражи са скъпи, а този туч го вземат от Китай за 2 долара и ти го хващат 2000. Перфектно измислено.
Качвал съм се в няколко нови Мерцедеса, включително CLS. Пластмасата е ВИДИМО некачествена и евтина.
А мрънкат, че нямали продажби на А класата. Няма и да имат.

 

То точно това се целеше... всичко да изкарва "гаранцията" и после пак си при тях :) Цените не се намаляват изобщо, даже вървят само нагоре, а материалите се влошават доста. Която и пръчка от новите да пипнех в салоните - все ми се драйфаше, а ги сравнявам с "тъпа евтина Шкода, чешки боклук" (така си мислеха всички и с подигравка говореха) от 2010-та година, която беше супер гола, като пушка, но вътре нямаше твърда пластмаса никъде... може би само лайсните, които са за украса и не ги докосваш никога. :) Всяко ново е рециклажка вътре... ама нали мирише на ново, така че проблем няма.

 

Преди 2 часа, Stucata написа:

Айде, малко за настроение :D Гонка между моята баба (Леон 1, 105.к.с.) срешу Мицубиши Паджеро (3.2d, 165к.с.) на @Bondo

...

 

Ееее, баце, ти си с 1290кг бълха срещу 2000кг слон :D Въпреки, че съотношението конски сили / килограм е 1:1, "въздухо-кислородо-динамиката" е съвсем различна :D :D:D Кашон и обувка :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@shaft, бондюгата беше убеден, че ще разсипе бабата ?  Иначе всички знаем какво сравняваме ;) Ето още едно сравнение с 1.6тди на @JORDITO :D Тук леонът е преди да мине цялостна терапия при Евгени (Трансексперт), но пак се държа прилично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stucata написа:

@shaft, бондюгата беше убеден, че ще разсипе бабата ?  Иначе всички знаем какво сравняваме ;) Ето още едно сравнение с 1.6тди на @JORDITO :D Тук леонът е преди да мине цялостна терапия при Евгени (Трансексперт), но пак се държа прилично...

Значи като ме няма мен ходите с миксери, дето мога да се меря с тях, а иначе водите 200+ коня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.08.2019 г. at 9:19, Stucata написа:

@Speedster, Терако и Октавия ВРС са различна концепция ;) Сравнявай ценовоТеракото с Кодиака и не вярвам да избереш второто. А за тези пари (62к) тази седмица докарват в шоурума Леон Купра с 300 коня, ДСГ и 4х4, комби (сиреч голям багажник - 587литра ;) ) с една камара екстри. Аз пък се мятам в нея пред която и да е Октавия ВРС

@Bondo

 

Не че нещо ама не знам как от Superb слизаш на Леон.

Иначе да си призная Леон ми харесва и на мен.

Кодиака не ми харесва определено.

Редактирано от Speedster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Speedster написа:

 

Не че нещо ама не знам как от Superb слизаш на Леон.

Много важно пояснение - не на кой да е Леон, а на описнания по-горе ;) 300 коня, дсг, 4х4, комби ?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С all terrain на bf goodrich,който тежи колкото леона му ме дръпна съвсем малко. С нормалните зимни гуми да се насере,няма как да излезе отпред с тоя глетав леон ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.08.2019 г. at 23:44, Stucata написа:

Много важно пояснение - не на кой да е Леон, а на описнания по-горе ;) 300 коня, дсг, 4х4, комби ?  

Прав си но за 58 980лв аз лично се мятам на това бензин, TSI / 180 kW / 245 к.c., 7DSG, EU6:

https://az749841.vo.msecnd.net/sitesdede/alv1/dac0dc26-5c55-4176-96b8-f2a5281a8b7d/SKODA-OCTAVIA-RS-Broschuere-2019-08.9a1be3ee6cdbce66b0a2d5ad2d8b0cbe.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.