Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Дивалс автоматични скорстни кутии


Izolini

Recommended Posts

Преди малко повече от 2 седмици скоростната кутия на Вишната влезе в сервизен режим. Лоста можеше да се мести, но при подаване на газ колата не реагираше. Даваше грешка в налягането на маслото и хидравличната помпа.

По съвет на @Pepino я репатрирах в Сервиз Дивалс - Център за диагностика и ремонт на автоматични трансмисии. Оставих колата на 5 август по обяд, като с влизането се подготвих за дълго чакане, защото двора им преливаше. Собственика на сервиза каза, че ще я диагностицират до 2-3 дни. Точно след два дни, в сряда по обяд собственика ми се обади, каза че колата е диагностицирана - детската болест със спуканата плоча. Съобщи ми цената на ремонта и каза, че имат всичко налично и колата ще е готова след още 2 до 3 дни. След още 2 дни, в петък сутринта колата беше готова. На място ми обясниха (отново собственика) какво е било, какво е направено, дадоха ми и гаранция за свършената работа.

След направената адаптация на кутията след смяната на частите и маслата са изчезнали и вибрациите между 1ва и 2ра предавка, които имах от доста километри, както и буксуването на съединителите, които имах при рязко подаване на газ около 1800 оборота. Също така ме успокоиха, че съединителите не показват признаци на износване, минали са адаптацията безпроблемно и може да се кара така още дълго.

С три думи казано - много съм доволен! Както от отношението, така и от работата по автомобила.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.