Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Привет и от Superb II facelift 170ps 4x4


Recommended Posts

До "@gstoychev" - Привет - Добре Дошъл и Честита "Skoda Superb". Много Безаварийни Километри Заедно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много да те слуша и до хубави места да те вози! Лъскава е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. Шкодата ме изненадва доста приятно. Купих я без да съм влизал в това поколение, преди това имах старо Ауди А6 V6 бензин и се бях возил в Superb III. Купих тази, заради пространството честно казано и бях скептично настроен към комфорта. Сложих транзитните номера преди две седмици и навъртях 1600 км. Доста приятно ме изненада и напълно разби скептицизма ми. От вчера вече си има постоянен номер. Ще се 'виждаме' наоколо. Ще се постарая да дойда някоя събота за среща на живо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Това е сериозен и много красив автомобил. Липсват му само знаците за принадлежност към Шкода Клуб България ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.