Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабрична газова уредба.


axlrose76

Recommended Posts

Здравейте ! Реших да мина в отбора наSkoda и моля за съвет. Спрял съм се на

Skoda oktavia бензин/газ, но се двоумя дали да си купя автомобил с поставена газова уредба(нов внос) или да и сложа в Бг. такава. И кой двигател ми препоръчвате ? Благодаря предварително! 

 

Редактирано от axlrose76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , всеки има " наблюдения " , но въпроса Ви е много общо зададен . 

За мен лично АГУ ' то е по скоро източник на допълнителни проблеми, отколкото на ползи . Аз нямам голям годишен пробег и разхода на бензин е такъв че въобще е неоправдано да бодна и газова инсталация .

За двигателя ... Колкото повече толкова по добре и пак е относително .

Има толкова много теми във Форума коментиращи конкретни модификации , можете да прочетете раздела Октавия и ще намерите всички отговори .

Избора на Шкода , винаги е удачен :)

Успех в търсенето и намирането на Вашата Шкода Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
На 12.08.2019 г. at 17:32, ohboli19 написа:

 

Горе долу коя година кола търсиш? Вече всички бензинови двигатели стават на газ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Skoda20VT написа:

Горе долу коя година кола търсиш? Вече всички бензинови двигатели стават на газ. 

Не, аз не търся ! Аз си имам :) !

Колегата отворил темата търси , ама или е намерил или се е отказал :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.