Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с прекодиране на двигателя с Vag-com!!!


simeonvh

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

днес се появи един проблем, който не мога да разреша все още, а е спешно! Реших да си изчистя грешките на Фабията - 1.9TDI, 101HP, обаче явно съм натиснал нещо, което не мога разбера - колата си работи перфектно, но изведнъж реши, че й липсва паметта на ABS модула, а тя няма ABS. Та това и грешката, че не намира ABS-а отказват да се изтрият, но пък се загуби климатика. Не реагира на пускане и спиране от купето, с ваг-ком не излизат грешки - минават си му тестовете, даже при тест на двигателя тръгва, но след това изключва компресора и постоянно го дава като работещ, с 9 бара налягане в компресора, но без нагнетяване и не работят перките. това което съм правил на канал 01 - Engine e да прекодирам мотора през 07 - Coding. Лошото е, че не помня каква беше първоначалната стойност - мисля, че 00008, а сега я направих по препоръка на програмата на 00002 - Front wheel drive. Ако някой може да помогне бързо ще съм ужасно благодарен !!! Интересното е, че през 08-AutoHVAC намира всички датчици на климатика, записва ми като грешка мотора за външния въздух, което си е отдавна, не излиза никакъв проблем, а не работи! Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.