Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Apple CarPlay за Шкода Супърб 1


Recommended Posts

Колеги, някой слагал ли е бюджетна версия с CarPlay (знам как звучи думата бюджетен, но не ми се дават 1000+ лева сега). 

 

Искам да махна заводската навигация, защото не мога да записвам постоянно дискове, а и тя не поддържа карти.

 

От друга страна ползвам Apple Music и искам това да го ползвам и в колата. 

 

Всяка идея и предложение е добре дошло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката @JORDITO - вероятно би намерил нещо бюджетно. Определено няма да е 1000 пари, пък ще има и камера, телевизия (вероятно) и кой знае още к’во. Драсни му!

Успех и да се похвалиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорил съм преди време с него. Откликна на секундата. Но тогава нещо парАта не ми допадна. Намерил съм едно за 169лв. но не знам колко ще е окей. И то май няма как да се разбере докато не се вземе. В Али-то пък има вариант за 86лв. Но там вече ми е сууупер съмнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесай си нещо, което отговаря на нуждите ти и бюджета ти и прочети мнения за продукта и продавача. Все някой, някъде се е излъгал да рискува с продукта преди теб. Пусни един гугъл сърч и ще си покаже. В Али-то има големи попадения. Въпроса е някой да потвърди, че пасва в колата и работи.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@stanley: Ами това правя от 2м. чета и все нещо не намирам това, което търся. Затова накрая реших да пиша и тук, надявайки се някой тук да е фен на Apple и да се е опитал да си сложи бюджетен CarPlay в колата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Jacky Adamov написа:

@stanley: Ами това правя от 2м. чета и все нещо не намирам това, което търся. Затова накрая реших да пиша и тук, надявайки се някой тук да е фен на Apple и да се е опитал да си сложи бюджетен CarPlay в колата. 

Нещо не ми се връзва Епъл и технологията на Суперб 1, ама в днешно време всякакви извратени техники има така че - ще намериш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си представя, как ще се пусне car play или android auto на толкова стара система само с модул.

По скоро ще трябва да се смени цялата медия с някой китаец, която ги има като опции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да. Това е идеята. Да се сложи някаква мултимедия, която да го поддържа. Аз знам че Pioneer имат прекрасни устройства, ноооо 1000+ пари не ми се дават. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 31.07.2019 г. at 22:13, JORDITO написа:

Доколкото знам Apple Music го има като приложение за Андроид. 

Така е. Но свири осезаемо по-зле от Apple устройство. И точи немалко ток, отново съпоставено с iPad, iPhone, iPod.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Намерих едно за 170лв в олх обаче е от пловдив и не знам ако го поръчам дали ще стане + не знам даже кой ще ми го монтира, а @sauber бе така любезен да ме наплаши :D че няма да мога да си намеря лайсна, която да прикрива разстоянието от страните. Така че съм в много задънена улица за такова бюджето устройство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Иначе не съм се отказал. Има страхотни китове, с които може да се монтира айпад, който да се сваля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.