Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърция 2019, ГКПП Кулата, проверка свинско месо


Stiliyan Yonin

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой пътувал ли е последните дни към Гърция? 

Как стои въпроса с пренасянето през граница на свинско месо? (за Барбекю цели) ?

Дали има някаква забрана във връзка с африканската чума? 

 

Ще се радвам, ако някой е пътувал скоро и има актуална информация. 

 

Поздрави и хубав ден! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Stiliyan Yonin" - Според това което чета и чувам - проверките са затегнати, като по-усилено се проверяват превозни средства и/или Хора от засегнатите райони. Което пък само по себе си е смешно - все едно превозните средства и/или Хората не могат да преминават през различни райони. Все пак - ако месото има Документ за произход, не би следвало да има проблем. Тоест - напазарувай си в Гърция най-добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувах до Гърция на 1 юли. През ГКПП Златоград-Термес, на който почти не минават коли, на служителите им е скучно и си проверяват всички наред. Мен особено сериозно, защото съм с деца. Никой не ме е карал да си отварям багажника. Според приятели на Кулата даже не пускат документите през скенера, само поглеждат и махат да минаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътувах на 14,07 натам и на 21,07 се върнах.Карам комби и само личните карти провериха.Нищо друхо нито съм показвал нито отварял.През Кулата минах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходя всяко лято от седем години и винаги проверката е била един поглед на личната карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според приятел, който ходи всяка седмица до Гърция за риба, от вчера гърците са забранили вкарването на месо и месни продукти от България. Проверяват багажници, всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте колеги, малко обратна връзка по темата. На границата (Кулата) никои нищо не ни проверява освен лични карти, въпреки че навсякъде се тръбеше, че ще се следи за месо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Stiliyan Yonin " - Още едно доказателство, че всичко е само и единствено за Пари. Създателя на Вируса не иска да се Купува Месо от Европа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.