Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътуване до Каварна


gen4o_40

Recommended Posts

   Здравейте приятели,

налага се да пътувам до Каварна и се чудя от къде да мина. Дали през магистрала "Тракия"  или през "Хемус"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "gen4o_40" - Първо много зависи какво искаш самият ТИ и второ ако имаш избор, избери подходящ времеви диапазон (консултирай се с "Traffic Information"-а на "Google Maps"). Според мен - ако искаш по-спокойно цялостно пътуване - мини по Магистрала "А2" - "Хемус" в ненатоварено време..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хемус от към настилка е по-зле и текът по-вече ремонти, аз бих минал по Тракия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като уикенда пътувах до Сливен и обратно , искам да споделя че пред двете " магистрали" предпочитам Подбалканския път .Средно натоварен, на места и слабо , добра настилка , достатъчно места за спиране и почивка , препоръчвам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, ohboli19 написа:

Тъй като уикенда пътувах до Сливен и обратно , искам да споделя че пред двете " магистрали" предпочитам Подбалканския път .Средно натоварен, на места и слабо , добра настилка , достатъчно места за спиране и почивка , препоръчвам .

    Много приятно се пътува през подбалканският път, аз също го използвам често като пътувам до или на юг от Бургас. Но се чудех прехода от Бургас към Варна как ли е? Не съм минавал поне от 30 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази отсечка не мога да кажа нищо " прясно" :) , но миналата година пак пътувайки за Сливен решихме да минем през Търново , съответно по Хемус , и разбрах че прохода Твърдица- Елена е ремонтиран , но за повече тръпка минах през прохода Вратник и се оказах точно над Сливен .Тоест може да го ползвате в обратна посока да се качите над Стара планина и оттам за Варна .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "gen4o_40" - Лятото е много гнусно между Варна и Бургас. Газ-спирачка за около 10 Минути разлика..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за предложенията приятели. Реших ще си карам по "Хемус". Искаше ми се да мина не по утъпканата пътечка, а малко встрани от нея но ...... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.