Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

продавам шкода 105 л 1984г. Газ + табло с оборотомер, широки джанти 14ки с тасове, бели стопове и др. за 790 лева


Recommended Posts

Здравейте.

Продавам си Шкодата 105 л 1984 г. с газ, километри 115000 или 120000 /не мога да кажа с точност, защото смених километража, с желязно колелце/. В момента е с преправен оборотомер от лада 1600.

Причина за продажба - жената не иска да се вози в нея, а и нямам време за за колата.

Наследство ми е от един човек - 2ри собственик съм. Като нова е била боядисана от долу с антикор и няма ръжда. Била е в гараж, а от както е при мен е била под навес. 

Сменен й е бил съединителя и газовата бутилка е зад задната седалка.

Към колата давам и оригинално табло с километраж, разширени джанти 14ки с 5 железни таса, от които 3 неизползвани и един бонус за по стар модел джанти. Опушени стопове, чисто нови фарове, кормилен прът с накрайници, накладки предни и задни, стартер, скоба за задните барабани. имам и един накрайник за гърнето мисля че е ремус който точно пасва на оригиналното гърне.

Колата в момента е с 14ки нормални джанти, като се дава и с допълнително 6 джанти 13ки.

в момента няма застраховка и преглед. Само данъка е платен, който е 16 лева на година.

Задно дясно цилиндърче беше прокапало, но сега спря. Имам ново, което също го давам.

Волт метър и налягане на маслото съм сложил, но само за маслото трябва да се направи един преходник за датчика иначе всичко останало го има.

широките джанти трябва да се освежат и да се пръснат със спрей и ще станат супер, имам и гуми към тях, 185/55/14, които може би ще сложа тези дни.

 задната кора е кожена

 

Цената която търся е 790 лева, като мисля че е напълно нормална с частите, които давам към колата и на фона на другите обяви за Шкоди. 

ето линк към обявата в ОЛХ 

https://www.olx.bg/ad/shkoda-105-za-790-leva-CID360-ID7Tvrr.html#df2170f886

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колега, първоначална вноска за застраховка започва от 75 лева. Горната граница в математиката я наричат "плюс безкрайност". Желателно е да уточниш какво имаш предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой реши да купи колата ще направя корекция на цената колкото е първоначалната вноска за застраховка, ако е 75 лв значи 75 лв ще смъкна от чената. това имам предвид. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • Pepino locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.