Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с климатик/вентилатор


vaceka

Recommended Posts

Здравейте! Автомобилът , който шофирам е Octavia 2014 2.0 tdi L&K sedan. Та на въпроса. Вчера бях в еуратек Сливен за смяна на масла и т.н и изведнъж като го тестваха климатикът спря да работи. И по-конкретно както си работише започна да намалява тягата драстично и накрая след супер странен шум спираше . Загасяхме и включвахме автомобила 5-6 пъти ( ту тръгваше климатика и после пак тоя шум и спира) и накрая ми казаха , че е от вентилатора на купето ( Намира се под жабката) . Там струва 350 лв нов. Ще се радвам , ако някой сподели някаква информация. Благодаря предварително !

Редактирано от vaceka
допълване
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във фирмените сервизи много обичат да сменят. Стига колата да не е в гаранция де, иначе се чудят как да закърпят.

Колега, намерих ето тази тема

в която можеш да видиш подобен на твоя проблем. Щом колата не ти е в гаранция пробвай първо да го свалиш, почистиш и смажеш.

 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията . Ще  сваля и почистя вентилатора и ще пиша за резултата. Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Искам да споделя за проблема който имах с вентилатора. Първоначално от Шкода Сливен ми казаха , че вентилаторът ми е за смяна (350 лв нов на Valeo). Като минах през няколко други сервиза разбрах , че вентилаторът е перфектен , но платката с електроника , която е прекрепена за него е изгоряла. Поръчах нова ( варират между 140-200 лв ). Представям си , ако бях отишъл в Еуаратек Сливен да ми сменят работещ вентилатор и след това да ми кажат , че и платка има за смяна...Имайте едно на наум , ако ходите там. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.