Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1 интериорно осветление


ikobek

Recommended Posts

Здравейте колеги! 

Имам няколко въпроса относно шкодилака. Осветлението вътре в купето се изключва само  като сложа копчето на 0. Когато е в режим автоматично изключване продължава да свети въпреки, че всички врати са затворени и колата е заключена. Разполагам с ваг ком и мога да настроя, ако е нещо от модула. От къде може да е проблема? Също така искам да ги сменя крушките с лед. Какъв тип са крушките включително този в багажника, че там изобщо нямам монтирана крушка и този отзад на номера? 

Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам нищо не се настройва с ваг ком при фабия 1 най-вероятно е някое микроключе е дало фира обикновено,като се развали на това положение не светят крушките ,а лампите мисля,че са като при мен 5W5 лява и дясна и по средата C5W но не съм сигурен за дължината мисля че е 41мм утре ще я погледна с сигурност при мен в багажника са C5W 41мм 

аз съм с такива  https://ru.aliexpress.com/item/32828384872.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.274233ed116SLt топло бяло цвят светят много добре 

а другите съм поръчал такиваhttps://ru.aliexpress.com/item/32923807190.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.48332e0e0rgAuo  като се надявам да светят като горните 

на другата съм с такива https://ru.aliexpress.com/item/32715049848.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.237a33edJXYOLV супер са за парите си светят много добре,но за купето тази светлина ми е някак изкуствена 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет. Възможно е да имаш проблем с микроключе на някоя врата. Крушката в багажника ако се сложи лед остава да свети леко дори при затворен багажник. Останалите стават за лед. Крушките са W5W и С5W на предния плафон ако е елеганс и е с три крушки в предния, и съответно също са C5W в двата плафон за пътниците. Ако не е елеганс има само един плафон отпред с крушка С5W. На номера и в багажника пак С5W. 

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на нескопосана доработка ... ако не е работило някое ключе , "специалист" е подал минус на лампата и е елимирал инсталацията ... по-трудния за откриване проблем ако има късо съединение.

Свали плафона и прегледай жиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Относно микроключето, къде се намира точно? Също така имам проблем при шофьорската врата. Когато вратата е отворена вратите се заключват и пак се отключват автоматично. И така продължава. Мисля, че проблема идва от там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Щом има и този проблем и се заключва и отключва значи е микроключе. Намира се вътре в самата брава и е леко кофти за смяна иначе самото ключе е няколко лева. Вариант е и нова брава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.