Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор за напречни греди за Шкода Рапид


speendster

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да монтирам напречни греди за Шкода Рапид, но не разбирам много от тях. От ЕураТек предлагат този модел - 5JA 071 126, но ми се иска да имам избор между повече от една опция.

 

Някой по-наясно може ли да сподели какви други опции има на пазара подходящи за Рапид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще следя темата с интерес, тъй като и аз искам да искам да й слагам.В Бришкодата има също,но не знам колко са качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, JORDITO написа:

Имам оригиналните, но са за Спейсбек.

Моят рапид е спейсбек.Ако имаш снимки да ги водя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С възможен лек коментар. Гредите са при мен, ако искаш да ги тестваш. Телефона от обявата е на собственика. 

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5JA са за седан версия. Разликата е в дължината на задната греда - 3 см е по-къса за Спейсбек. Затова и се продават тези, взехме ги за седан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.