Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със централното заключване?


Александър Георгиев

Recommended Posts

Шкода Фабия 1.4, 2008 - От известно време колата се заключва когато си поиска и както си поиска(при затваряне на шофьорската врата отвътре и дори багажника понякога). Докато я изкарвах от гаража днес дори успях да се заключа навън докато беше включен двигателя. Лампичката за заключването под до скоростите светеше. Колата е със допълнително монтирана аларма(ако има някакво значение). Някакви идеи? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
На 8.07.2019 г. at 21:22, Александър Георгиев написа:

Шкода Фабия 1.4, 2008 - От известно време колата се заключва когато си поиска и както си поиска(при затваряне на шофьорската врата отвътре и дори багажника понякога). Докато я изкарвах от гаража днес дори успях да се заключа навън докато беше включен двигателя. Лампичката за заключването под до скоростите светеше. Колата е със допълнително монтирана аларма(ако има някакво значение). Някакви идеи? 

Колега и аз имам същият проблем. Ако го оправя ще пиша. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше проблем с ключето в бравата не отчиташе че вратата е отворена и се заключва сама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.