Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не пали студена


krasipask

Recommended Posts

Здр. колеги! В този раздел не съм писал, но към въпроса. Става дума за Фабия 1.2 която е на братовчедка ми.

 Проблема който има колата е че не пали студена-чак от 5-6ти път.

На диагностика не показва грешки- сменили са и свещи,сонда,бобини +почистен дросел. Майстора който я е ремонтирал е казал че има вероятност да е верига понеже над 100000 км.  мотора показвал такива признаци .Другото съмнение е за горивна помпа . Някой ако може да даде насока как да се реши проблема и от къде да се започне .

  Поздрави и благодарности всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така са и казали и аз така пиша :)

Добре ,а помпата има ли начин да се провери дали е от нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата се проверява с манометър - връзва се след дюзите и ако налягането е под 3 бара , помпата е за гараж ... ако си държи налягане стабилно , може да е клапана .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

 Сменена горивна помпа + датчик (неможах да разбера какъв) все пак нямам допир до колата :) и Фабията е поправена . Пали от раз :)

 Каза ,че помпата била спукана !

 

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.