Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с мъртвата зона


starhi

Recommended Posts

Здравейте колеги.Купих си чисто нов супърб 3 ЛК 190 ТДИ ДСГ и засега съм доволен от колата като цяло.Всичко е ок,но ИМАМ ПРОБЛЕМ с датчика за мъртвата зона.По гаранция ми го оправиха в Еуратек,но проблемът се появи отново.Автомобилът е на 1месец и 2000 км.Ще го закарам отново,но питам дали някой е имал подобен проблем.Благадаря.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не работи датчика за мъртвата точка на двете външни огледала.Като се опитам да го включа ми изписва на борда,че нямам достъп

В еуратек ми казаха ,че като се преинсталира и се оправя,но се проблмът се появи отново.То е ясно ,че пак ще ходя в сервиза-колата е гаранционна,но ако имам ;малко повече инфи ще е добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успявам да те разбера.

Не ти работят свелиннте индикатори в огледалата или не ти работят сензорите в задната броня?

До сега не съм среащал подобни оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето една О2ка така не и работеше паметта на седалката. В смисъл наливат софта и седалката работи до първото гасене.

Оправиха я след 6 месеца, като случайно откриха, че модула не е от доставчика от който си мислеха, че е и са наливали софта на модул от друг доставчик. Просто споделям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми работят  светлинните  индикатори в двете външни огледала и  не работят и сензорите в задната броня.

Тоест работят ми 2 от четирите асистента-работят ми line assist и front assist.Не ми работят blind assist i park assist

 Ще ходя пак до Еуратек и като прегледат колата ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих в еуратек и ми казаха,че трябва да разглобят задната броня и да проверят сензорите и след потвърждение на проблема ще сменят модул след поръчка по гаранция.Трябва да оставя колата поне за няколко дни.След като се потвърди проблема пак така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

проблемът е оправен.Беше разместен сензор в задната броня-незакрепен при монтажа в Чехия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.