Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Развиване на оригинални секретни болтове на VAG без секрет


Recommended Posts

Здравейте колеги.

Можете ли да ми препоръчате място, където може да ми развият 4бр. оригинални секретни болтове за VW, SKODA, AUDI, SEAТ, на които е изгубен накрайника? 

Ако има магазин откъдето мога да закупя само накрайника, би бил най-добрия вариант. 

Качвам снимка на болта и накрайника (51/6РТ - най-горе в ляво) от оригиналния комплект, който търся.

Във Варна се намира колата.

IMG_20190705_061646.jpg

IMG_20190705_101039.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият вариант е да отидеш в Еура Тек, където да ти продадат секрета. Този мач съм го играл с Ауди... Неприятно е, но другата опция е да отидеш на произволна гумаджийница, където да ги свалят насилствено. Прави се със заготовка на лула и зверско блъскане с чук. Резултата ще изглежда нещо от сорта:

-80 лв. сваляне

-50 лв. нов комплект болтове, защото старите ще са "чао"

-Силна вероятност за надрани джанти.

Как знам за вторият вариант? Правих го на Супърба, а 3 дни по-късно си намерих секрета...Дарих го на сервиз с надеждата да спасят някой след мен :D Нямам идея дали ЕТ във Варна ще имат пълна наличност с всички варианти, но винаги могат да дръпнат тук от централния. В произволен магазин много силно се съмнявам да успееш да намериш. Също така се подготви за неприятна цена, която обаче си заслужава. Секрета на Аудито ми беше около 120 лв. Но пък го имах за в бъдеще, както и си запазих оригиналните секретни болтове.

 

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Ще проверя в Еуратек и Автотрейд (представителите на Volkswagen), надявам се там да имат търсения накрайник за развиването им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След ходене в Автотрейд се оказа, че имат секрет 51/6РТ, който ми трябва. Развиха ми ги и си сложих нови секретни болтове.

За информация в Еуратек, само накрайника за развиване на болтовете е 53лв, а целият комплект (болтове + накрайник) е 59 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.