Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бутон ел стъкла


kleveta

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам проблем с големият бутон който заключва отварянето и затварянето на задните стъкла.Просто не работи.Някой имал ли е проблем с него и знаете ли как да го отстраня?

Редактирано от kleveta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с контактспрей, ако всичко друго по вратите,  стъклата и кабелите на шофьорската врата е ОК.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Всичко друго си работи.Само бутона за заключване на задните прозорци не работи

Редактирано от kleveta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да го разглобиш до някаква степен и с контактспрей.

Втора ръка/продава се целия панел/ също е вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам платката, по принцип имам целия комплект с копчетата, но ми се счупиха две от копчетата и ако искаш мога да ти предложа само платката.

ако прецениш пиши ми на лични да се разберем за някаква символична сума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно малко метално колелце с метална пъпчица на него вътре в механизма точно на този бутон пъпчицата се износва и спира да задържа бутона .Няма как да се направи освен с ново колелце от някой счупен панел или нов такъв.

Редактирано от mammut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.