Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Климатик


EMIL H

Recommended Posts

Моля за помощ.при включен LO не тръгват перките на втора степен.мисля че имам някакъв проблем.ремонт смяна клапан компресор допълване фреон.работи доволно но като сравнявам старатаОК1 на LO 3-4градуса на духалка.OK2 13-14градуса на Lo духалка.ПОМОЩ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

13 градуса изобщо не е доволно, трябва да е 5-6градуса , мисля че ,ти е малко фреона ,затова не се включва 2 рата степен 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Cuiceka написа:

13 градуса изобщо не е доволно, трябва да е 5-6градуса , мисля че ,ти е малко фреона ,затова не се включва 2 рата степен 

благодаря оказа се наистина от там.Жалко че малко хора съфорумци четат и помагат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да не отварям нова тема реших да пиша в темата на колегата, дано няма нищо против.

Проблема е следния, смених радиатора защото стария изпускаше от пластмасовата тапа.

Напълниха го с фреон но ми казаха, че клапана не сработвал всеки път.

Забелязах, че когато стои на едно място климатика духа доволно студено, но като потегля и понякое време спира и започва да духа топло,

пускам по инерция и пак започва да духа студено.

Може ли това да е от клапана или е малко фреона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.