Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia vRS 2004 г.


Recommended Posts

Здравейте колеги,  дойде време да се разделя с моята кола. Единствената причина за това е постоянното мрънкане на жена ми и дъщеря ми че колата возела много твърдо и не била автоматик. Тоест тя не може да я кара ? . Информация за колата има в темата ми " Представете своя автомобил" . Има някой неща за които не съм писал , но който има интерес към колата ще звънне и ще му обясня всичко.Ето и малко снимки.

spacer.png  spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Мога да предложа два варианта за закупуване на автомобила. Единия вариант е автомобила плюс един комплект джанти по избор. 17-ки с летни гуми или 16-ки с зимни на цена от 6000 лева. Втория вариант е да се закупи със два комплекта джанти, неръждаемата генерация, резервно оригинално турбо без забележки (в момента колата е с чисто ново К04-001), алуминиев багажник и всички части които съм събрал за монтиране на колата плюс тези които съм свалил. Нищо не съм изхвърлял. При това положение цената ще бъде 7000 лв.

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Има и други неща, които ги няма на снимките но в момента не мога да се сетя.

 

 

В момента има две забележки, които ако някой реши да купи автомобила ще оправя за моя сметка. Едната е  задна лява врата в авариен режим, а другата е че салона е за пране. Ще го изпера преди предаването, защото имам дете на 5 години. Всеки който има деца ще разбере защо ?. Също така има дребни външни забележки. Бях решил да я пребоядисвам цялата, но уви май няма да се стигне до там.

 

 

Автомобила се намира в София. Телефона за контакт е 0877135087- Иван.  Всичко му е платено и прехвърлянето е задължително.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.