Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Skoda Yeti 1.8TSI 4x4 2010г.


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Продавам Yeti :).

Не ми е лесно да пусна тази тема, при положение, че съм искал да имам такава кола от както Джеръми Кларксън я обяви за “the best car…in the world" в 16ти сезон на Top Gear.

И така 5 години след излъчването на този епизод, след дълъг процес по набавяне на парични единици се сдобих с колата мечта, 1.8 TSI 4x4 (същия мотор като в ревюто на TopGear :D)

Колата е закупена нова от ЕТ, аз съм втори собственик и я закупих от оказиона на Тойота като проверен автомобил с гаранция от тях. Предния собственик я беше върнал за нова Тойота.

Иронията в случая е, че сега аз я продавам с цел да започна нов дълъг процес по събиране на парични единици с цел закупуване на нова Тойота.

Но вместо да постъпя като предишния собственик, реших че времето и грижите които съм хвърлил по нея биха били напразни ако не стисна лично ръката на човека, който ще и се радва след мен.

 

Снимки могат да се видят ТУК.

Цената за форума е 12700 лв. Разбира се, като при всяка търговия, съм готов да изслушам всяка оферта, но предпочитам да е очи в очи след оглед и тест на автомобила.

 

За повече информация и въпроси може да ме търсите на +359877000873

 

Поздрави,

Жоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.