Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

резервна гума тип патерица за 4х4


mammut

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Имама дилема ,относно резервната си гума,колата ми е на газ и бутилката е на мястото на резарвната гума ,която пък живее в багажника.Намерих резарвно"колело"тип патерица,което става за Шкоди,но съм чувал ,че не е хубаво при 4х4 задвижване да се слага различно колело от стандарта защото можело да се скапа Халдекса .Та,въпросите ми са,вярно ли е това и ще има ли проблем ако при евентуална нужда се наложи да караш това задвижване стотина километра-примерно- с резервна гума тип патерица 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патерица може с размер 125/70/18

От Голф 4.

Има патерици от Голф 3,ма те са петнайски,а с това 4х4 нема да стане при тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 4х4 ше ошашкаш системите с тая патерица от Голф3,колата ще клекне на една стран.Може да я слагаш само на задния мост

АСР,халдекс,ИСП или какво там имаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е виж размера който съм писал

За примерсамо

195/65/15 е равно на 205/55/16

Редактирано от cuca7
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.