Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с климатик на октавия 1 дизел


цветан13

Recommended Posts

От известно време климатика започна да ми прави проблеми.Първо като го включа от бутона , на първа позиция  бутона за включването на климатика ми свети но не духа ,след като реша да включа на втора позиция на вентилатора бутона за включването  на климатика гасне.И след известно време се включи и започва да си работи нормално.Нямам идея какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ключа за вентилатора да ти праи мизерии?

Нещо нагорело,на 4 степени ли работи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, cuca7 написа:

Да не ключа за вентилатора да ти праи мизерии?

Нещо нагорело,на 4 степени ли работи?

 

Напълно възможно да е това. На моята Октавия съм го сменял. От всички степени работеше само 3та (примерно). Оригинален модула беше 100 и няколко лева, което не е ужасно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа си работи на всички степени , само по някой път 1 ва позиция не иска да духа но след време почва да си духа.Ще се ходи на майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, цветан13 написа:

Ключа си работи на всички степени , само по някой път 1 ва позиция не иска да духа но след време почва да си духа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.